Strani nogometpremier league

Pogledajte nevjerojatan pogodak Harryja Kanea; VAR ponovno donio kontroverze i 'pomogao' Leicesteru preokrenuti rezultat

Piše PSD
21. rujna 2019. - 18:11

Druga utakmica 6. kola engleske Premier League donijela je fantastičan pogodak Harryja Kanea, ali i kontroverze.

Leicester je postigao gol u 17. minuti, ali je on, nakon pregleda VAR-a, poništen zbog zaleđa.

Samo petnaest minuta kasnije Tottenham je poveo, i to preko Harryja Kanea koji je postigao jedan od najposebnijih golova ikad viđenih. Protivnički branič ga je faulirao, ali je Tottenhamov napadač zateturao još nekoliko koraka, pao, te s poda matirao Kaspera Schmeichela. Kako je to izgledalo, možete pogledati OVDJE.

U 65. minuti Aurier je zabio za 2:0, ali je VAR još jednom poništio pogodak zbog zaleđa. Snimka je navodno pokazala da je Son prije primanja lopte i asistencije Aurieru. Kažemo navodno, jer je način na koji su suci u VAR sobi došli do tog zaključka u najmanju ruku ...

17. travanj 2024 07:19