Juventus propustio nokautirati Atletico: gosti bod izborili u posljednjoj minuti pogotkom Meksikanca Herrere

19. rujna 2019. - 01:22

U skupini D u Madridu je Juventus je propustio slaviti protiv Atletica (2-2) jer je torinska momčad vodila s 2-0 do zadnje minute. Juve je poveo na početku drugog dijela pogotkom Kolumbijca Juana Cuadrada, a u 65. minuti Blaise Matuidi diže prednost na 2-0. U 70. minuti Stefan Savić je smanjio,a  momčad Diega Simeonea se spasila poraza u zadnjoj minuti golom Meksikanca Herrere.

Prije godinu dana u osmini finala madridski sastav je na Wandi Metropolitanu u prvoj utakmici nadigrao Juventus s 2-0, da bi u uzvratu u Torinu Cristiano Ronaldo zabio tri gola za prolaz Talijana. Marijo Mandžukić i Marko Pjaca nisu bili u momčadi talijanskog prvaka.

U ovoj skupini je u Leverkusenu je moskovski Lokomotiv pobijedio Bayer s 2-1. Vedran Ćorluka je kao kapetan odigrao cijelu utakmicu za Ruse....

18. travanj 2024 12:49