Barceloni ter Stegen spasio bod na Camp Nou: Inter se spasio poraza u dramatičnoj završnici

18. rujna 2019. - 01:16

U skupini F u Dortmundu Borussia i Barcelona su odigrali borbenu utakmicu koja je završila 0-0, a domaćini su promašili i penal. Barca je počela utakmicu s Messijem i Ivanom Rakitićem na klupi, a u prvom dijelu nije bilo golova. U 57. minuti Semedo ruši Sancha u kaznenom prostoru, a udarac Marca Reusa s "bijele točke" brani vratar Barcelone ter Stegen.  U 59. minuti ušli su u igru Messi i Rakitić, u 75. minuti Brandt pogađa gredu, a Mssi je mogao u zadnjim sekundama postići gol.

U Milanu je Inter nakon tri pobjede u Seriji A dočekao prašku Slaviju kao apsolutni favorit, no Talijani su se sramotnog poraza spasili tek u sudačkoj nadoknadi. Neuvjerljivi Inter dominirao je u prvom dijelu, ali u 64. minuti Česi su neočekivano poveli golom Nigerijca Petera Olayinke, koji je nakon o...

25. travanj 2024 16:54