Rebić debitirao, Milan slavio na gostovanju kod Jurićeve Verone

16. rujna 2019. - 09:19

Nogometaši AC Milana u nedjelju su u gostima kod Verone, koja je već u 21. minuti ostala sa igračem manje, slavili sa 1-0 pogotkom Krzysztofa Piateka u 68. minuti iz penala.

Trener Verone Ivan Jurić morao je rano promijeniti plan igre jer je njegov napadač Mariusz Stepinski dobio crveni karton u 21. minuti. Dugo su domaćini održavali nulu, ali u 68. minuti su pokleknuli kada je Krzysztof Piatek iz penala donio pobjedu Milanu.

Inicijacija u Milanu: Rebić otpjevao veliki dalmatinski hit i 'zaradio' ovacije novih suigrača

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić, koji je u završnici prijelaznog roka stigao u AC Milan, debitirao je za "rossonere" odigravši drugo poluvrijeme, te je zaradio žuti karton zbog jednog prekršaja.

Nakon dva remija nogometaši Rome napokon su upisali pobjedu, na...

19. travanj 2024 13:35