Strani nogometkvalifikacije za euro 2020

Kosovo se na Wembleyju nadigravalo pa primilo pet komada, nekadašnji napadač Splita zabio gol za pobjedu Albanije

11. rujna 2019. - 01:25

U kvalifikacijama za nogometni EURO 2020. u utorak su favoriti upisali pobjede, a najviše je pogodaka palo u Southamptonu, gdje je Engleska dobila Kosovo sa 5-3.

Nogometaši Kosova, koji su prije tri dana došli do jedne od najvećih pobjeda u svojoj povijesti svladavši u Prištini Češku sa 2-1, u Southamptonu su šokirali Engleze već u prvoj minuti. Nakon pogreške engleske obrane Valon Berisha je zatresao mrežu. No, ubrzo su stvari sjele na svoje mjesto i do kraja prvog poluvremena Englezi su vodili sa 5-1. U nastavku igrači Kosova uspjeli su tek ublažiti poraz.

Nakon što su dobili Srbiju sa 4-2, branitelji naslova nogometaši Portugala upisali su još jednu gostujuću pobjedu, svladavši Litvu sa 5-1, a četiri pogotka zabio je Cristiano Ronaldo.