Portugalci uvjerljivo svladali Srbiju u ludoj utakmici u Beogradu

8. rujna 2019. - 00:49

U najzanimljivijem dvoboju subotnjeg programa kvalifikacija za EURO 2020 u Beogradu su nogometaši Portugala pobijedili Srbiju s 4-2.

Portugalci su bolje započeli dvoboj u kišnom Beogradu i poveli preko Williama Carvalha u 42. minuti nakon velike pogreške srpskog vratara Dmitrovića. U 58. minuti napadač Valencije Goncalo Guedes je iz solo-akcije povećao na 2-0. U 68. minuti Srbija je smanjila preko igrača Fiorentine Nikole Milenkovića, koji je zabio glavom nakon udarca s kuta, no u 80. minuti nakon dodavanja Silve zabio je Cristiano Ronaldo. U 85. minuti nakon protunapada je gol zabio Mitrović, ali je samo minutu kasnije uzvratio Bernardo Silva za konačnu potvrdu pobjede gostiju.

Gosti su od prve minute krenuli s Cristianom Ronaldom, kojem su domaći navijači prilikom svakog dodi...

19. travanj 2024 15:52