Strani nogometPašalić asistent

Rimski derbi bez pobjednika: Dinamov protivnik u Ligi prvaka poražen

2. rujna 2019. - 01:39
2019-04-22T184356Z_1347269732_RC1BE94CDDB0_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-NAP-ATT.JPG

Atalanta, Dinamov protivnik u Ligi prvaka, U 2. kolu Serie A je kao domaćin izgubila od Torina s 2-3. Atalanta je zbog renoviranja svog stadiona u Bergamu Torino dočekao u Parmi, a gosti su se pokazali kao vrlo nezgodni i odnijeli pobjedu. Dvostruki je strijelac za Atalantu bio Duvan Zapata, Mario Pašalić je bio asistent za prvi gol domaćina, a igru je napustio u 63. minuti.

U velikom rimskom derbiju 2. kola Talijanske lige Lazio i Roma su odigrali 1-1. Roma je povela golom Aleksandra Kolarova iz penala u 17. minuti, a Lazio je izjednačio preko Luisa Alberta (58). Bio je to vrlo zanimljiv derbi u kojem su u prvih pola sata igrači Lazija triput pogađali okvir gola, a Roma dvaput.

Fiorentina je poražena kod Genoe s 1-2,  Milan Badelj je izašao kod gostiju u 60. minuti, a Marko P...

25. travanj 2024 19:57