Bale dvaput zabio: Modrić asistencijom pomogao 'kraljevskom klubu' da izvuče bod na gostovanju kod Villareala

2. rujna 2019. - 01:27
2019-09-01T204523Z_1580122428_RC1F947EF220_RTRMADP_3_SOCCER-SPAIN-VIL-MAD-REPORT.JPG

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić bio je asistent za drugi pogodak Garetha Balea kojim je madridski Real uspio osvojiti bod odigravši 2-2 (1-1) na gostovanju kod Villarreala u susretu 3. kola španjolskog prvenstva.

Modrić, koji je u igru ušao u 68. minuti, u 86. se minuti izborio za jednu loptu na sredini igrališta, povukao prema kaznenom prostoru domaćih te predao na desnu stranu gdje je bio bale koji je iznenadio domaćeg vratara pogotkom u bliži kut.

Inače, Villarreal je vodio sa 1-0 i 2-1 golovima Gerarda Morena (12) i Moija Gomeza (75), a Bale je svoj prvi pogodak postigao u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena.

20. travanj 2024 05:23