Strani nogometnogometna europa

Zapaženi nastupi nekadašnjih igrača Hajduka: imali su punu minutažu u prvenstvenim dvobojima, ali su im različiti rezultati

1. rujna 2019. - 23:41
2018-12-12T181033Z_2046693889_RC185C13FFD0_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-MAD-CSK.JPG

Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Nikola Vlašić odigao je svih 90 minuta za moskovski CSKA u 2-1 (1-1) gostujućoj pobjedi protiv Arsenala u Tuli u susretu 8. kola ruskog prvenstva.

Arsenal je poveo golom Lesovoja (10), poravnao je Ahmetov (17), a tri boda Moskovljanima osigurao je Gogoua (74).

Kristijan Bistrović ušao je u igru u 76. minuti, dok je Zvonimir Šarlija ostao na klupi CSKA koji je sada treći na ljestvici sa 16 bodova, jednim manje od vodećih Krasnodara i Rostova.

Mladi hrvatski nogometni reprezentativac Domagoj Bradarić odigrao je čitav susret za Lille koji je u 4. kolu francuskog prvenstva izgubio na gostovanju kod Reimsa sa 0-2 (0-0).

Strijelci za domaće bili su Doumbia (73-11m) i Oudin (90).

Ovom pobjedom Reims je preskočio Lille na ljestvici, sada je šesti ...

19. travanj 2024 22:30