Strani nogometruska premier league

Vlašić strijelac u pobjedi CSKA nad klubom svog bivšeg suigrača iz redova Bijelih

Piše Hina, PSD
25. kolovoza 2019. - 20:02

Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Nikola Vlašić bio je strijelac za moskovski CSKA u 3-0 (1-0) domaćoj pobjedi protiv Ahmata iz Groznog u susretu 7. kola ruskog prvenstva.

Vlašić je potvrdio pobjedu svog sastava pogodivši za 3-0 u 73. minuti na nesebično dodavanje Čalova. Ruski je napadač izašao sam pred gostujućeg vratara, ali umjesto da sam pokuša završiti akciju, gurnuo je loptu u for Vlašiću koji je stizao iz pozadine, a naš igrač nije imao težak zadatak pogoditi prazan gol sa sedam-osam metara.

Drugi je to prvenstveni pogodak Vlašića ove sezone.

Vlašić je odigrao svih 90 minuta za CSKA, Zvonimir Šarlija je u igru ušao u 17., a Kristijan Bistrović u 82. minuti. Zoran Nižić odigrao je cijelu utakmicu za goste.

Ovom pobjedom CSKA je stigao na četvrto mje...

20. travanj 2024 16:23