Strani nogometbundesliga

Tin Jedvaj debitirao u novom klubu, Hoffenheim bez Kramarića do pobjede u 87. minuti

24. kolovoza 2019. - 20:24

Hrvatski nogometni reprezentativac Tin Jedvaj debitirao je na poziciji stopera u dresu Augsburga koji je na svom terenu odigrao 1-1 (0-0) protiv Union Berlina u dvoboju 2. kola njemačkog prvenstva odigranog u subotu.

Augsburg je poveo u 60. minuti pogotkom Vargasa, a izjednačio je Polter u 80. minuti. Gosti iz Berlina su utakmicu završili s desetoricom igrača, jer je zbog oštrog starta isključen Schotterbeck.

Jedvajev bivši klub, Bayer Leverkusen, slavio je s uvjerljivih 3-1 na gostovanju kod Fortune u Duesseldorfu. Domaća momčad je loše krenula već od 6. minute, kad je Baker nesretno poslao loptu u vlastitu mrežu pokušavajući spriječiti pogodak. Golovima Aranguiza u 33. i Bellarabija u 39. minuti gosti su došli do vodstva 3-0. Utješni pogodak za Fortunu postigao je Morales u 82. mi...

16. travanj 2024 18:52