Strani nogometdominacija gostiju

Manchester United promašio kazneni udarac, pa izgubio u sudačkoj nadoknadi; Novo pojačanje donijelo prvu pobjedu West Hamu

Piše PSD
24. kolovoza 2019. - 20:01

U utakmici 3. kola Premier lige Manchester United je na svom Old Traffordu izgubio od Crystal Palacea 2:1.

Gosti su došli u vodstvo u 32. minuti nakon što je Jordan Ayew izašao sam pred De Geu i hladnokrvno pospremio loptu iza njegovih leđa.

U 69. minuti domaćini su imali kazneni udarac, ali Marcus Rashford je pogodio samo vratnicu. Crveni vragovi ipak su uspjeli izjednačiti u 89. minuti, zahvaljujući sjajnom pogotku mladog Daniela Jamesa, ali je u sudačkoj nadoknadi Van Aanholt gostima donio sva tri boda uz veliku pomoć domaćeg vratara koji je loše reagirao na udarac.

Crystal Palace je tako došao do svoje prve pobjede i bodovno se izjednačio s Manchester Unitedom - oboje imaju po četiri boda.

Osim ove, odigrano je još pet utakmica, a zanimljivo je da su sve pobjede odnijeli g...

19. travanj 2024 22:10