Strani nogometpremier liga

U odličnoj utakmici Mateo Kovačić asistirao za pobjedu Chelseaja, finski stroj ne prestaje zabijati

24. kolovoza 2019. - 17:45

Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Mateo Kovačić bio je asistent za pobjednički pogodak Chelseaja u 3-2 (2-2) gostujućoj pobjedi protiv Norwich Cityja u susretu 3. kola engleskog prvenstva.

Kovačić je u 68. minuti poslao okomitu loptu za svog napadača Abrahama koji je potom prevario svog čuvara i preciznim udarcem sa 20-ak metara svladao vratara domaćih Krula za konačnih 3-2. Bio je to drugi pogodak Abrahama na utakmici, on je doveo Chelsea i u vodstvo od 1-0 u 3. minuti. Norwich je vrlo brzo izjednačio preko Cantwella u 6. minuti, ovo vodstvo Chelseaju donio je Mount u 17., a na 2-2 poravnao je Pukki u 30.

No, nakon trećeg gola Chelseaja, domaći više nisu uspjeli odgovoriti.

Kovačić je odigrao čitav susret za Chelsea kojemu je ovo prva pobjeda u službenoj utakmici pod...

20. travanj 2024 01:38