Strani nogometSP nogometašica

Francuska i Norveška u osmini finala, Nigerija čeka

18. lipnja 2019. - 01:18
kksjjdjd

Pobjedom Francuske nad Nigerijom od 1-0 (0-0) u Rennesu i trijumfom Norveške 2-1 (1-0) protiv Južne Koreje u Reimsu, završeno je natjecanje na Svjetskom prvenstvu nogometašica u skupini A iz koje su svoje mjesto u osmini finala osigurale domaća i norveška reprezentacija, dok će Nigerijke čekati ishode utakmica 3. kola u preostale četiri skupine.

Francuskinje su do pobjedničkog pogotka stigle iz kaznenog udarca koji je realizirala Wendie Renard u 78. minuti, ali tek iz drugog pokušaja, nakon što je prvi put promašila, ali je sutkinja vidjela nedopušteno pomicanje nigerijske vratarke pa je udarac ponovljen. Renard je bila precizna.

Kazneni udarci donijeli su pobjedu i Norvežankama nad Južnom Korejom. Caroline Hansen je prvi realizirala u 4. minuti, što je najbrže realizirani ...

24. travanj 2024 03:24