Strani nogometu lošoj su formi

Argentina porazom otvorila Copa Americu: klumbijske rezerve presudile Messiju i društvu

16. lipnja 2019. - 11:32

Nogometaši Kolumbije pobijedili su sa 2-0 (0-0) favoriziranu Argentinu predvođenu Leom Messijem u utakmici 1. kola skupine B na Južnoameričkom prvenstvu, koja je odigrana u noći sa subote na nedjelju pred više od 35.000 gledatelja u Salvadoru, gradu u istočnom dijelu Brazila.

Vodeći pogodak za Kolumbiju u 71. minuti, preciznim i snažnim udarcem s lijeve strane kaznenog prostora, postigao je Roger Martinez koji je u igru ušao u 14. minuti kao zamjena za ozlijeđenog Luisa Muriela. Konačnih 2-0 postigao je još jedan 'rezervist', Duvan Zapata, koji je u igru ušao u 81. minuti umjesto Falcaa, a pet minuta poslije zatresao mrežu na ubačaj Lerme.

Iako je Argentina bila opasnija, imala više loptu u posjedu i stvarala više prilika za postizanje pogotka, izabranici Lionela Scalonija...

23. travanj 2024 20:42