Strani nogometkvalifikacije za EP

Potop Srbije u Ukrajini, remi u Podgorici

8. lipnja 2019. - 00:42
srbija

Nogometaši Gruzije svladali su reprezentaciju Gibraltara sa 3-0 (1-0) u utakmici 3. kola skupine D kvalifikacija za EURO 2020., koja je u petak odigrana u Tbilisiju.

Strijelci za Gruziju bili su Gvilia u 30. minuti, Papunašvili u 59. minuti te Arveladze u 76. minuti iz kaznenog udarca.

Gruzijcima je to bila prva pobjeda nakon dva uvodna poraza od Švicarske i Irske. Gibraltar je doživio drugi poraz. U skupini je na vrhu Irska sa šest bodova iz dvije utakmice. Švicarska je druga sa četiri boda, a Gruzija treća sa tri. Danska ima jedan bod, a Gibraltar je na dnu bez bodova.

Nogometaši Ukrajine s uvjerljivih su 5-0 nadigrali Srbiju u utakmici kvalifikacija za EURO 2020. odigranoj u petak u Lvivu, a Norveška je u Oslu ispustila dva pogotka prednosti u završnih 13 minuta protiv Rumunjske...

18. travanj 2024 07:34