Strani nogometSPEKTAKL U BAKUU

Kovačić, Hazard, Giroud i ostali u blistavom drugom dijelu razmontirali Arsenal!

Piše D. Pe., (H)
30. svibnja 2019. - 00:48

Nogometaši Chelsea pobjednici su Europske lige nakon što su u finalnom susretu na Olimpijskom stadionu u Bakuu pobijedili Arsenal sa 4-1, a zanimljivo svi golovi su pali u drugom poluvremenu.

Golove za 'Bluese' zabili su Olivier Giroud (49), Pedro (60) i Eden Hazard (65-11m, 72), dok je pogodak za 'topnike' zabio Alex Iwobi (68).

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić pružio je sjajnu predstavu u dresu Chelsea. Igrao je do 76. minute i sudjelovao je u akcijama za prva tri gola Chelsea.

Pobjedom protiv Arsenala nogometaši Chelsea osvojili su šesti europski trofej u svojoj povijesti, pri čemu drugi naslov pobjednika Europske lige nakon što su u ovom natjecanju pobijedili i 2013. godine. 'Bluesi' imaju i Ligu prvaka osvojenu 2012. godine, te Kupa kupova (1971, 1998), te jedan europski S...

25. travanj 2024 18:39