Strani nogometbundesliga

Potpuni debakl Eintracha u Leverkusenu: zaoštrava se utrka za Ligu prvaka, sad se gleda gol-razlika

5. svibnja 2019. - 22:20
2018-04-14T154016Z_1892908257_RC13464C9530_RTRMADP_3_SOCCER-GERMANY-B04-SGE.JPG

U posljednjoj utakmici 32. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayer iz Leverkusena deklasirao je Eintracht iz Frankfurta sa 6-1 (6-1) i tom pobjedom se bodovno poravnao s njime na četvrtoj poziciji.

Svih sedam golova postignuto je u prvom poluvremenu, Bayer je već u prvih 13 minuta postigao dva gola preko Havertza (2) i Brandta (13), da bi vrlo brzo potom Kostić (14) smanjio na 2-1. No, u razdoblju od 23. do 36. minute domaći su postigli četiri pogotka i osigurali pobjedu. Strijelci su bili Brandt (23), Aranguiz (28), Alario (34) i Hinteregger (36-ag).

Ante Rebić odigrao je svih 90 minuta za Eintracht, dok je Tin Jedvaj ostao na klupi Bayera.

Oba sastava sada imaju 54 boda, ali Eintracht je u prednosti u borbi za četvrto mjesto koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone jer i dalje im...

19. travanj 2024 05:45