Strani nogometbundesliga

Težak poraz Hoffenheima na domaćem travnjaku, Kramarić nije iskoristio penal

28. travnja 2019. - 20:42

U 31. kolu Bundeslige u nedjelju je Hoffenheim na domaćem terenu izgubio od Wolfsburga sa 1-4, a hrvatski napadač Andrej Kramarić nije iskoristio penal kojim su domaćini mogli povesti 2-0.

Hoffenheim je poveo u 9. minuti iz akcije koju su odigrali Kramarić i Schulz, a mrežu je zatresao Adám Szalai. U 15. minuti domaćini su mogli voditi 2-0, ali Kramarić nije iskoristio penal, prevario je vratara, ali je pogodio vratnicu.

Pred kraj prvog poluvremena, u 41. minuti, Brazilac William je donio izjednačenje Wolfsburgu, a u drugom poluvremenu uslijedio je potop domaćina. Wolfsburg sa dva pogotka Wouta Weghorsta (69, 88) i jednim Maximiliana Arnolda (85) dolazi do uvjerljive 4-1 pobjede.

Unatoč tome što nije zabio iz penala, Kramarić je bio jedan od najboljih pojedinaca u svojoj momčadi...

16. travanj 2024 21:57