Sport Strani nogomet

drama na terenu

Stravična scena u Premiershipu: suigrač ga slučajno udario nogom u glavu, ostao nepomično ležati na travnjaku; Liječnici mu devet minuta pružali pomoć

U 36. kolu Premiershipa Cardiff je na gostovanju kod Fulhama slavio s 1-0 i tako došao do tri boda koja mu nude kakvu-takvu nadu za opstanaka u najelitnijem razredu engleskog nogometa.

Jedini strijelac na utakmici bio je Ryan Babel u 79. minuti.

Međutim, utakmicu su obilježile ružne scene, točnije ozljeda Denisa Odoia kojeg je suigrač slučajno udario nogom u glavu. Odoi je odmah završio na travnjaku na kojem je ostao nepomično ležati.

Sa travnjaka je iznesen na nosilima i s maskom za kisik. Devet minuta liječnici su pružali pomoć Odoiju koji je, na sreću, drugo poluvrijeme pogledao s tribina.

Crystal Palace i Everton odigrali su utakmicu bez golova. Utakmica između Southamptona i Bournemoutha završila je rezultatom 3:3, Wolvesi su u gostima pobijedili Watford 2:1, a Brighton je kod kuće izvukao bod protiv Newcastlea u 1:1 remiju.