Strani nogometnapeta završnica

Liverpool pobijedio davljenike i vratio se na prvo mjesto, Arsenal propustio iskoristiti kiks Manchester Uniteda

21. travnja 2019. - 21:10

Nogometaši Liverpoola pobjedom u Cardiffu od 2-0 (0-0) ponovno su izbili na vrh ljestvice engleske Premier lige, dok je Arsenal porazom 2-3 (0-1) na svom Emirates stadionu od Crystal Palacea ugrozio svoje izglede za plasman u Ligu prvaka.

Crystal Palace su do pobjede svojim pogocima doveli Benteke (17), Zaha (61) i McArthur (69), dok su strijelci za Arsenal bili Oezil (47) i Aubameyang (77).

Liverpool je protiv 'davljenika' Cardiffa na pogodak čekao do 57. minute, kad je loptu u mrežu poslao Georgino Wijnaldum, dok je tri boda u 82. minuti osigurao Milner iz kaznenog udarca koji je dosuđen nakon prekršaja na Salahu.

Hrvatski reprezentativac Dejan Lovren zbog bolesti nije konkurirao za sastav Liverpoola.

Nogometaši Manchester Uniteda doživjeli su pravi 'brodolom' na gostovanju u Liverp...

24. travanj 2024 22:45