Strani nogomet21. gol sezone

Hoffenheim razbio Schalke, sjajni Kramarić ponovno strijelac, Bayern stigao korak bliže naslovu

21. travnja 2019. - 11:20

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 30. kola Bundeslige Hoffenheim je u gostima kod Schalkea slavio sa 5-2, a hrvatski napadač Andrej Kramarić upisao je gol i asistenciju.

Kramarić je u 45. minuti pogodio za vodstvo Hoffenheima 2-0, a potom je u 73. asistirao Nadiemu Amiriju za 4-1. Kod Hoffenheima u strijelce su se još upisali Ishak Belfodil, u 25. i 80. minuti, te Ádám Szalai (65).

Kramarić je ove sezone zabio 21 gol u svim natjecanjima. U Bundesligi je ostvario 16 golova i 4 asistencije, a u Ligi prvaka 5 golova i 1 asistenciju.

Nogometaši Leipziga u gostima su dobili Borussiju Mönchengladbach sa 2-1 i time su se učvrstili na trećem mjestu Bundeslige. Oba gola za Leipzig postigao je branič Marcel Halstenberg, u 17. minuti iz penala, te u 53. minuti, a utješni pogodak za mom...

19. travanj 2024 04:29