Strani nogometpa što ti je s glavom?

Zaboravite Sivonjića, imamo pobjednika: zvijezda PSG-a promašila nemoguće, nikada niste vidjeli ovako nešto

Piše SN
8. travnja 2019. - 11:42

Nogometaši Paris SG-a propustili su prvu od devet prilika za potvrdu osvajanja naslova prvaka Francuske nakon što su na svom Parku prinčeva odigrali 2-2 (1-2) sa Strasbourgom, pišu Sportske novosti.

Parižanima je, nakon 1-1 remija Lillea na gostovanju kod Reimsa u nedjelju popodne, za potvrdu osmog naslova nacionalnog prvaka, a šestog u posljednjih sedam sezona bila potrebna pobjeda protiv Strasbourga.

I krenulo je prema planu kada je Choupo-Moting u 13. minuti doveo domaće u vodstvo, no Nuno Da Costa (26) i Goncalves (38) su do poluvremena preokrenuli, a između dva gostujuća gola Choupo-Moting je napravio nevjerojatnu stvar.

Naime, Christopher Nkunku dobio je sjajnu loptu u prostor, sjurio se u šesnaesterac i prebacio gostujućeg vratara Selsa. Činilo se da je pogodak neizbježan, ...

19. travanj 2024 17:55