Strani nogometdeveti u sezoni

Hrvatski reprezentativac u velikom stilu postigao pogodak: 'zavaljao' po travnjaku dva braniča i vratara i elegantno loptu gurnuo u mrežu

6. travnja 2019. - 19:53
2019-04-06T152515Z_709396800_RC1E7B9E0670_RTRMADP_3_SOCCER-GERMANY-S04-SGE.JPG

U najzanimljivijem dvoboju popodnevnog dijela 28. kola Bundelige RB Leipzig je slavio s 4-2 kod Bayera, dok je gol postigao Ante Rebić u pobjedi svog Eintrachta kod Schalkea (2-1).

Leipzig je dvaput gubio u Leverkusenu, ali je u fantastičnoj utakmici došao do uvjerljive pobjede u borbi za mjesta koje vode u Ligu prvaka. Tin Jedvajje ostao na klupi Bayera.

Rebić je postigao vodeći gol za Eintracht u Gelsenkirhenu, a hrvatski napadač je u 13. minuti "provozao" dva braniča i vratara Bayera za svoj deveti gol sezone, podsjetivši na slavnu 'rolicu' Davora Šukera - zgoditak koji je postigao protiv Nijemaca u četvrtfinalu Eura '96.

Rebića je u šansu gurnuo Kostić, a hrvatski je napadač u 13. minuti hladnokrvno zaobišao Nubela i zatresao mrežu za rano vodstvo gostiju. Izjednačenje je Sch...

16. travanj 2024 07:47