Fantastična utakmica: Barca povela dva razlike pa primila četiri gola, Suarez u sudačkoj nadoknadi spasio Katalonce

3. travnja 2019. - 09:20

U susretu 30. kola španjolskog nogometnog prvenstva Villarreal i Barcelona su odigrali 4-4, a bod gostima donio je Luis Suarez golom u trećoj minuti sudačke nadoknade.

"Žuta podmornica" i "Blau Grana" su odigrali fantastičnu utakmicu s osam golova i još nizom prilika na obje strane. Barca je povela 2-0, domaćin je potom okrenuo rezultat s četiri gola u nizu, no Barca je u završnici susreta s igračem više uspjela izboriti remi.

Barcelona je otvorila utakmicu bez Lea Messija, našeg Ivana Rakitića i Gerarda Piquea, međutim i bez njih Katalonci su nakon 16 minuta vodili 2-0 golovima Philippea Coutinha i Malcoma.

Villarreal se nije predavao i do konca poluvremena je smanjio na 2-1 golom Samuela Cuckwuezea u 23. minuti. U nastavak susreta domaćin je ušao sjajno i Karl Toko Ekambi j...

19. travanj 2024 00:51