Lazio slavio u derbiju na San Siru, Srbin donio vrijedne bodove u Rim, Slovenac spašavao Inter

1. travnja 2019. - 00:50

U drugom od dva nedjeljna derbija u Serie A, Lazio je na San Siru pobijedio Inter sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Sergej Milinković-Savić u 13. minuti.

Pobjeda rimskog sastava mogla je biti i uvjerljivija, da na vratima Intera nije bio sjajni Samir Handanovič.

Lazio je poveo u 13. minuti golom Sergeja Milinkovića-Savića kojeg je na drugoj vratnici pronašao Luis Alberto. Gosti iz Rima u prvom su dijelu imali još dvije sjajne prilike, no oba puta je Samir Handanovič sjajno reagirao. U 42. minuti glavom je pucao Caicedo, a u posljednjim trenucima prvog dijela Luis Alberto je opalio s ruba kaznenog prostora.

Inter je u prvom dijelu imamo samo jednu ozbiljnu priliku, u 43. minuti je pucao Keita Balde, ali je Thoma Strakosha bio spreman.
Gosti su imali sjajnu priliku i u 55. minuti kada...

19. travanj 2024 16:59