Strani nogometKvalifikacije za EURO

Grčka izvukla remi protiv BiH, nevjerojatni preokreti u Oslu i Baselu

27. ožujka 2019. - 00:23

Bosna i Hercegovina, koju vodi Robert Prosinečki, bila je na dobrom putu da upiše drugu pobjedu u kvalifikacijama za EURO 2020. Domaćini su vodili 2-0, ali je na kraju na stadionu u Zenici završilo 2-2 u kvalifikacijskoj skupini J.

U 10. minuti, nakon kornera, Edin Višća pogađa za 1-0, a već u 15. minuti domaćini vode 2-0. Strijelac prekrasnog pogotka bio je Miralem Pjanić iz slobodnog udarca sa 27 metara.
 Grci su u 64. minuti smanjili zaostatak pogotkom Fortounisa iz penala, a minutu kasnije najbolji igrač BiH Miralem Pjanić neopravdano je dobio izravni crveni kartoni. Gosti dolaze do izjednačenja u 85. minuti pogotkom Dimitrisa Kolovosa.

U istoj skupini Italija je dobila Lihtenštajn sa 6-0. Dva pogotka zabio je 36-godišnji Fabio Quagliarella, oba iz penala, a u strijelc...

20. travanj 2024 17:58