Strani nogometImaju utakmicu više

Liverpool se vratio na vrh: redsi svladali Fulham pootkom s bijele točke

17. ožujka 2019. - 23:19
2019-03-17T144429Z_48026627_RC1A975EE5F0_RTRMADP_3_SOCCER-ENGLAND-FUL-LIV.JPG

U 31. kolu Premier lige Everton je u nedjelju na domaćem terenu protiv Chelseaja slavio sa 2-0 golovima Richarlisona (49) i Gylfija Sigurdssona (72), čiji je udarac s bijele točke obranio Kepa Arrizabalaga, ali se lopta odbila do njega i iz drugog pokušaja je zatresao mrežu. Mateo Kovačić je ostao na klupi Chelseaja.

Nogometaši Liverpoola vratili su se na prvo mjesto nakon što su u gostima svladali predzadnji Fulham sa 2-1, i sada imaju dva boda više od Manchester Cityja, čiji je prvenstveni dvoboj protiv Manchester Uniteda odgođen zbog obaveza u FA kupu.

Liverpool je poveo golom Sadia Manéa u 26. minuti i stalno je imao inicijativu, ali u 74. minuti, zahvaljujući nesporazumu između stopera Van Dijka i vratara Alissona Becker, Ryan Babel je donio izjednačenje Fulhamu. No, u 8...

16. travanj 2024 15:17