Totalni kaos na najvećem grčkom derbiju: navijači Panathinaikosa uletjeli u teren i potukli se s policijom

Piše R.R.
17. ožujka 2019. - 22:01
2016-11-03T232020Z_231509474_S1BEUKUEXOAA_RTRMADP_3_SOCCER-EUROPA-PTH-SLG.JPG

Novi neredi na grčkim nogometnim travnjacima, ovaj put je prekinut najveći grčki derbi Panathinaikos – Olympiakos. Tijekom drugog poluvremena pri vodstvu gostiju od 1:0 domaćin navijači, oni Panathinaikosa su napravili težak incident, uletjeli su na travnjak, potukli se e redarima i policajcima.

Bio je to znak da se prekine susret. Inače i ranije su tijekom susreta domaći navijači radili probleme i prekidali susret, jednom čak i od deset minuta, no tada su stvoreni uvjeti za nastavak susreta. No kad je došlo do fizičkih sukoba na terenu, za nogomet više nije bilo mjesta, niti smisla.

Kada se sastaju dva najtrofejnija grčka kluba i najveći sportski rivali gostujućih navijača nema, u niti jednom sportu, bilo da je riječ o nogometu, košarci ili vaterpolu. Tako da je jasno da su ...

20. travanj 2024 14:19