Strani nogomettrgnuli se

Zidane startao pobjedom: VAR poništio dva gola 'kraljevskom klubu', jedan je bio i Modrićev

17. ožujka 2019. - 00:29
2019-03-16T171111Z_693085979_RC17AC699710_RTRMADP_3_SOCCER-SPAIN-MAD-CLV.JPG

U susretu 28. kola Primere Real je u Madridu pobijedio Celtu Vigo s 2-0 u povratničkom prvijencu Zinedina Zidanea na klupu "Kraljevskog kluba"

Zidane je susret započeo sa sva tri "kažnjenika" koji su bili u nemilosti kod bivšega trenera Solarija - Iscom, Baleom i Marcelom, a upravo su Isco i Bale bili strijelci, a Marcelo dodavač za gol. Luka Modrić je izašao iz igre u 77. minuti.

Sudac je na intervenciju VAR-a poništio čak dva gola Realu, a u drugom slučaju je to bio gol Luke Modrića, koji je pogodio s 20-tak metara, no taj gol nije priznat zbog pasivnog zaleđa Varanea.  Ipak, u 62. minuti Real je zabio, a strijelac je bio Isco na dodavanje Benzeme., dok je na 2-0 povećao Bale u 77. minuti na dodavanje Marcela.

U ranije odigranom susretu Alaves je došao do pobjede kod Hues...

23. travanj 2024 09:11