Strani nogometliga prvaka

Zato su i doveli Ronalda: pogledajte najzanimljivije fotografije spektakularne utakmice u Torinu

Piše T. B.
13. ožujka 2019. - 08:41

Juventus je na krilima Cristiana Ronalda pregazio Atletico Madrid i prvi put u povijesti prošao dalje nakon poraza od 2:0 u prvoj utakmici. Ronaldo je još jednom potvrdio kako mu je Atletico omiljena mušterija i 'stara dama' se na njegovim krilima domogla četvrtfinala Lige prvaka, ostaju u igri za europski naslov, radi čega su i doveli Portugalca.

CR7 je prva dva gola zabio glavom, trećeg iz jedanaesterca i momčad Diega Simeonea pala je pred naletima domaće momčadi, nisu uspjeli sačuvati veliku prednost sa svog stadiona.

Domaći su u prvih 20 minuta žestoko pritisnuli nošeni punim tribinama, no Atletico se dobro branio. U 5. minuti Chiellini je zatresao mrežu, ali nizozemski sudac Kuipers pogodak je poništio zbog Ronaldova prekršaja na vrataru Oblaku.