Strani nogometpremier league

Liverpool primio gol iz kornera, uslijedio je brzi preokret i pobjeda protiv Burnleyja

10. ožujka 2019. - 17:04

Nogometaši Liverpoola smanjili su zaostatak za vodećim Manchester Cityjem na jedan bod zahvaljujući 4-2 (2-1) domaćoj pobjedi protiv Burnleya u susretu 30. kola engleskog prvenstva.

Gosti su poveli preko Westwooda 6. minuti, zabio je direktno iz kornera, no Firmino (19) i Mane (29) su do odlaska na odmor preokrenuli rezultat, da bi u nastavku prvo Firmino (68) svojim drugim golom povisio na 3-1.

U sudačkoj nadoknadi Gudmundsson (90+1) je prvo smanjio na 3-2, da bi Mane (90+3) svojim drugim pogotkom postavio konačni rezultat.

Hrvatski stoper Dejan Lovren ostao je na klupi Liverpoola koji sada ima 73 boda, dok je Burnley 17. sa 30 bodova.

18. travanj 2024 02:52