Strani nogometne može svaki put

Realu nije pomogao niti VAR: suci vijećali pet minuta i presudili da je Tadićev pogodak regularan

Piše SN
5. ožujka 2019. - 23:57
2019-03-05T213101Z_907959954_RC166018A650_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-MAD-AJA.JPG

Šokantnu večer za Madrid i Španjolsku okrunio je srpski internacionalac Dušan Tadić prekrasnim pogotkom za 3:0 u 62. minuti, a upravo je ta situacija bila prijelomni trenutak susreta.

Tadić je fantastičnim udarcem 'skinuo paučinu' s vrata Reala, pogodio je same rašlje i Courtois nije imao nikakve šanse! No, problem je nastao kada je ustanovljeno da je u toj akciji lopta možda izašla izvan granica igrališta.

Njemački sudac Felix Brych tražio je pomoć VAR tehnologije i nakon dugog vijećanja s pomoćnim sucima odlučio da je pogodak ipak regularan!

25. travanj 2024 15:01