Strani nogometsjajna utakmica

Ante Rebić strijelac u pobjedi Eintrachta

2. ožujka 2019. - 18:57
rebiii

U susretu 24. kola njemačkog nogometnog prvenstva Eintracht Frankfurt je pobijedio Hoffenheim sa 3-2, a prvi gol na utakmici postigao je hrvatski reprezentativac Ante Rebić u 20. minuti.

Bila je to sjajna utakmica s pet golova i i još niz prilika na obje strane. Domaćin je poveo 1-0, gosti su potom okrenuli rezultat, ali i ostali s igračem manje što je Eintracht iskoristio postigavši dva gola za pobjedu 3-2. Pobjednički pogodak zabio je Goncalo Paciencia u šestoj minuti nadoknade.

Eintracht je poveo u 20. minuti više sretnim nego spretnim golom Rebića. Filip Kostić je pucao iz slobodnog udarca, a lopta je pogodila Rebića u glavu i prevarila vratara Olivera Baumanna. Bio je to Rebićev deveti gol ove sezone. Nažalost, hrvatski reprezentativac je u poluvremenu ostao u svlačionici zb...

19. travanj 2024 12:31