Strani nogometTALIJANSKO PRVENSTVO

Dijamant zasjao u petoj minuti sudačke nadoknade: Roma stigla do velike pobjede u posljednji trenutak

24. veljače 2019. - 00:18
2019-02-12T214358Z_2073691135_RC1D5575CDC0_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-ROM-POR.JPG

Nogometaši Frosinone poraženi su pred svojim navijačima od Rome sa 2-3 (1-2) u dvoboju 25. kola talijanske Serie A, a pobjednički pogodak postigao je Edin Džeko u posljednjoj minuti sučeve nadoknade.

Strijelci za Frosinone bili su Ciano (5) i Pinamonti (80), a za Romu je dva pogotka postigao Džeko (30, 90+5) te jedan Pellegrini (31).

U prvoj subotnjoj utakmici Torino je pred svojim navijačima svladao Atalantu sa 2-0 (1-0). Strijelci za Torino bili su Izzo (42) i Falque (46). Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić bio je u početnoj postavi i odigrao je cijelu utakmicu za Atalantu kojoj je ovo bio drugi uzastopni poraz.

Vodeći Juventus ima 66 bodova, drugi je Napoli sa 53, a treći Inter sa 46. Milan je četvrti sa 45, a Roma peta sa 44 boda. Po 38 bodova imaju Atalanta, Torino i L...

16. travanj 2024 08:07