Strani nogometeuropa liga

Inter, Chelsea i Benfica prošli, pogodak Perišića

22. veljače 2019. - 00:05
Perišić

Nogometaši Intera izborili su plasman u osminu finala Europske lige nakon što su na San Siru pobijedili Rapid sa 4-0 i tako potvrdili 1-0 pobjedu iz prve utakmice.

Talijani su već nakon 18 minuta vodili sa 2-0 golovima Matiasa Vecina (11) i Andrea Ranocchije (18), a pobjedu milanskog sastava potvrdio je Ivan Perišić golom u 81. minuti. Sedam minuta kasnije Perišić je odličnu predstavu okrunio asistencijom Matteu Politanu za uvjerljivih 4-0. Perišić je igrao cijeli susret za Inter, dok je Marcelo Brozović igrao do 62. minute. Kod gostiju nije bilo Ivana Močinića i Matea Baraća.

Plasman u osminu finala izborio je i londonski Chelsea koji je na Stamford Bridgeu porazio Malmo sa 3-0 nakon što su Englezi u prvom susretu slavili sa 2-1. Golove za 'Bluese' zabili su Olivier Giroud ...

23. travanj 2024 08:30