Sjajan potez Mbappea riješio utakmicu u St. Etienneu

18. veljače 2019. - 08:15

U posljednjem susretu 25. kola francuskog nogometnog prvenstva PSG je na gostovanju pobijedio St Etienne sa 1-0, produživši niz bez poraza u međusobnim susretima na 18 utakmica.

Francuski prvak je nastupio bez ozlijeđenih Neymara i Edisona Cavanija, a pitanje pobjednika je razriješio sjajan potez Kyliana Mbappea u 73. minuti. Dani Alves je lijepo asistirao mladom napadaču, a Mbappe je sjajno pogodio lijeve rašlje za svoj 19. pogodak ove sezone.

U ranije odigranom susretu Bordeaux je pobijedio Toulouse sa 2-1, a prvi pogodak za domaći sastav zabio je 22-godišnji Toma Bašić.

Mladi hrvatski nogometaš je doveo svoju momčad u vodstvo od 1-0 već u 2. minuti susreta kada je odlično pratio akciju i glavom u padu s pet metara pogodio mrežu suparnika nakon ubačaja Kamana. Bio je to prvi B...

25. travanj 2024 01:56