Badelj zabio, Lazio izgubio; VAR drama u Ferrari, sudac dosudio kazneni udarac za Fiorentinu i poništio gol SPAL-a

17. veljače 2019. - 18:49

Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Milan Badelj bio je strijelac za Lazio u 24. kolu talijanskog prvenstva, ali njegov prvi pogodak u dresu rimskog sastava nije bio dovoljan niti za bod s gostovanja kod Genoe jer je domaćin preokretom stigao do 2-1 (0-1) pobjede.

Badelj je doveo Lazio u vodstvo u 44. minuti preciznim udarcem u donji lijevi kut domaćih vrata sa 13 metara nakon odličnog duplog pasa s Immobileom, no u nastavku je Genoa preokrenula golovima Sanabije u 75. i Criscita u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Badelj je odigrao svih 90 minuta za Lazio koji je ostao sedmi sa 38 bodova, dok je Genoa 13. sa 28 bodova.

Vrlo je zanimljivo bilo u Ferrari gdje je Fiorentina svladala domaći SPAL sa 4-1 (1-1), ali do 15-ak minuta prije kraja bilo je 1-1, a tada se dogodio ključni tre...

24. travanj 2024 19:15