Strani nogometvelika pobjeda

Real slavio u madridskom derbiju, Modrić asistent

9. veljače 2019. - 19:52
modriccc

U madridskom derbiju prepunom događaja i učestalom korištenju video-tehnologije za pregledavanje spornih situacija, Real je kao gost svladao Atletico sa 3-1 (2-1) pred više od 67.000 gledatelja na stadionu Wanda Metropolitano.

Real je poveo u 16. minuti, kad je Casemiro "škaricama" svladao domaćeg vratara Jana Oblaka. Vodstvo gostiju trajalo je devet minuta. Tada je Antoine Griezmann iskoristio asistenciju Corree i provukao loptu kroz noge Thibauta Courtoisa. Sudac Fernandez je tada prvi put pregledavao je li bilo zaleđa, ali je priznao pogodak.

Drugi put je posegnuo za VAR-om kako bi procijenio je li Vinicius u 41. minuti srušen u kaznenom prostoru. Dojam je da je do kontakta došlo izvan, ali je Fernandez pokazao na bijelu točku. U 42. minuti precizan realizator bio je kapetan Rea...

25. travanj 2024 06:59