Strani nogometnjemački kup

Ni dva vodstva, ni podrška navijača nisu pomogli Borussiji, Werder je slavio nakon penala

6. veljače 2019. - 09:02

Ni dva vodstva u produžetku, ni podrška domaćih navijača nisu pomogli Borussiji Dortmund da se probije u četvrtfinale njemačkog nogometnog Kupa, u kojem će igrati Werder, nakon što je momčad iz Bremena dvaput stizala zaostatak, a junak raspucavanja bio je gostujući vratar Čeh Jiri Pavlenka koji je obranio dva jedanesterca.

Werder je poveo u 5. minuti pogotkom Rashice, a izjednačio iz slobodnog udarca Reus (45+3). U drugom poluvremenu nije bilo pogodaka pa je odigran produžetak, također bez pobjednika, ali s čak četiri gola.

Christian Pulisic je u 105. minuti doveo Borussiju u prvo vodstvo, ali je tri minute poslije 40-godišnji Peruanac Claudio Pizzaro izjednačio na 2-2. U 113. minuti Hakimi je opet donio prednost "crno-žutima", a u 119. minuti je na 3-3 izjednačio Austrija...

23. travanj 2024 23:47