Mandžukić dobio kapetansku traku i zasjao: Juventus dvaput ispustio dva gola prednosti i osvojio samo bod

3. veljače 2019. - 09:22
2019-02-02T195305Z_1279285178_RC1DABC166B0_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-JUV-PRM.JPG

Nogometaši Juventusa vodili su 2-0 i 3-1, ali nisu uspjeli pobijediti Parmu pred svojim navijačima u utakmici 22. kola talijanskog prvenstva, jer su gosti s dva pogotka Gervinha uspjeli izvući bod i odigrati 3-3.

Cristiano Ronaldo je u 36. minuti doveo Juventus u vodstvo. U 62. minuti Rugani je na Ronaldovu asistenciju udvostručio prednost domaće momčadi. No, samo dvije minute poslije Barilla je smanjio zaostatak Parme na 2-1. Dvije minute poslije lopta je ponovno u mreži gostiju, gdje ju je po drugi put na utakmici poslao Cristiano Ronaldo na asistenciju Marija Madžukića.

U 74. minuti Gervinho je petom poslao loptu u mrežu te smanjio zaostatak gostiju, a Bjelokošćanin je u posljednjoj minuti sučevog vremena šokirao navijače Juventusa izjednačujući pogotkom.