Strani nogomettalijanski kup

Lazio je bio bolji i ranije je mogao izboriti pobjedu, ali je nevjerojatnim pogreškama vratio Inter u život i odveo utakmicu u lutriju jedanaesteraca

1. veljače 2019. - 08:46

Nakon Milana, Atalante i Fiorentine plasman u polufinale talijanskog nogometnog Kupa izborio je i Lazio koji je u četvrtfinalu na San Siru pobijedio Inter boljim izvođenjem jedanaesteraca sa 4-3 nakon što je utakmica završila rezultatom 1-1.

Lazio je veći dio utakmice bio bolji i ranije je mogao izboriti pobjedu, međutim nevjerojatnim pogreškama je vratio Inter u život i odveo susret u lutriju jedanaesteraca.

Gosti su mogli do pobjede u sudačkoj nadoknadi utakmice kada je Felipe Caicedo izbio sam ispred Samira Handanoviča, no slovenski vratar je obranio njegov udarac. Lazio je poveo u produžetku, u 108. minuti je Ciro Immobile zabio za 1-0.

Kada se već činilo kako će gosti pobijediti Sergej Milinković Savić je u trećoj minuti nadoknade skivio kazneni udarac nevjerojatno glupim p...

17. travanj 2024 22:50