Juventus slavio u derbiju nakon preokreta u posljednjih 15 minuta utakmice

28. siječnja 2019. - 08:18

U derbiju 21. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u Rimu pobijedio Lazio sa 2-1 i sada ima 11 bodova više od drugoplasiranog Napolija.

Juve je stigao do pobjede okrenuvši rezultat u posljednjih 15 minuta utakmice.

Domaćin je poveo u 59. minuti nakon autogola Emrea Cana. Luis Alberto je izveo korner, a Can nespretno glavom zatresao vlastitu mrežu. Samo pet minuta kasnije Lazio je možda mogao i riješiti pitanje pobjednika. Ciro Immobile je izašao sam ispred gostujućeg vratara, ali je pucao preko gola.

Kazna je stigla u 74. minuti kada je Joao Cancelo zabio za 1-1, a isti je igrač u 88. minuti zaradio jedanaesterac kojeg je Cristiano Ronaldo realizirao za pobjedu.

Mario Mandžukić nije nastupio za Juve zbog ozljede, dok je Milan Badelj ostao na klupi domaćeg sastava.