Strani nogometpremier league

Lovren strijelac, Liverpool povećao prednost na vrhu ljestvice, City doživio drugi poraz zaredom

26. prosinca 2018. - 19:31

Branič hrvatske nogometne reprezentacije Dejan Lovren bio je strijelac prvog pogotka u 4-0 (1-0) domaćoj pobjedi Liverpoola u susretu 19. kola Premier lige protiv Newcastle Uniteda kojom su "redsi" povećali svoju prednost na vrhu ljestvice.

Lovren je doveo Liverpool u vodstvo u 11. minuti odličnim "drop-kickom" sa 10-ak metara kojim je svladao nemoćnog vratara Newcastlea Dubravku. U nastavku su se u strijelce upisali i Salah 748-11m), Shaqiri (79) te Fabinho (85).

Lovren je igrao svih 90 minuta za Liverpool, a ovo mu je bio prvi ovosezonski pogodak.

Liverpool je sada vodeći sa 51 bodom, šest više od drugog Tottenham Hotspura, koji je na Wembleyu kao domaćin nadigrao Bournemputh sa 5-0 (3-0), odnosno sedam više od branitelja naslova Manchester Cityja, koji je pretrpio drugi poraz zared...

20. travanj 2024 02:25