Strani nogometpad velikana

Ludnica na stadionu Karaiskakis: Olympiakos eliminirao Milan, slavili sa potrebnih dva razlike

14. prosinca 2018. - 00:36
2018-12-13T213356Z_475734044_RC1829652000_RTRMADP_3_SOCCER-EUROPA-OLY-MIL.JPG

U skupini F Olympiakos je u Pireju lovio pobjedu od dva razlike protiv Milana kako bi preskočio talijanski sastav. Nakon prvog poluvremena bez golova 'Rossoneri' su bili korak do cilja. Međutim, Grci su poveli u 60. minuti golom Cissea, a deset minuta kasnije Zapata je postigao autogol za grčko vodstvo od 2-0. S tim rezultatom momčad iz Pireja je išla dalje, no Milan je samo dvije minute kasnije smanjio preko Zapate koji se tako iskupio za pogrešku kod drugog gola. 'Ludnica' na Karaiskakis stadionu nastala je u 82. minuti kada je Fortounis zabio iz kaznenog udarca za 3-1.

Milan je u završnici jurnuo po drugi gol koji bi ga spasio od ispadanja, ali domaćin se znalački obranio. Za Milan je od 85. minute zaigrao Alen Halilović. U drugom susretu Real Betis je na gostovanju kod Dudelang...

20. travanj 2024 05:22