Strani nogometliga prvaka

Obrana sezone u sudačkoj nadoknadi: 'Da sam znao da je toliko dobar, platio bih dvostruko više za njega!'

13. prosinca 2018. - 09:30

Europski viceprvak Liverpool ipak će igrati u osmini finala Lige prvaka, ‘redsi’ su svladali Napoli s 1:0, rezultatom koji im je bio dovoljan za prolaz, pogotkom sjajnog Mohameda Salaha u 34. minuti.

No, velike zasluge idu i vrataru Alissonu Beckeru, koji je u trećoj minuti sudačke nadoknade obranio veliku priliku gostujućeg igrača Milika i tako spasio momčad od ispadanja.

Da je Liverpool pobijedio na primjer s 2:1 ili 3:2, dalje bi išao Napoli, no ovako su obje momčadi izjednačene u međusobnim susretima (u Napulju je također bilo 1:0 za domaćina), čak i u gol razlici (+2), ali drugo mjesto osvojili su ‘redsi’ jer su ukupno zabili dva gola više (devet prema Napolijevih sedam).

- Bila je to obrana sezone! Nemam pojma kako je to uspio skinuti, hvala Bogu što ga imamo - kazao je...

23. travanj 2024 12:01