Strani nogometPeti ove sezone

Kramarić zabio Manchester Cityju, Lyon kod Šahtara iščupao bod vrijedan proljeća u Ligi prvaka

13. prosinca 2018. - 00:29
2018-12-12T202546Z_1339764233_RC1247E914C0_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-MCI-TSG.JPG

U najzanimljivijem susretu večeri Šahtar i Lyon su u Kijevu igrali za prolaz u skupini F. Ukrajincima je igrala samo pobjeda, dok je Lyonu bio dovoljan i bod. Na koncu je završilo 1-1.

Utakmica se nije mogla igrati u Harkivu jer je u deset ukrajinskih regija uvedeno izvanredno stanje zbog napetosti s Rusijom. Prvu priliku na utakmici imali su gosti. U 19. minuti Traore je izašao sam ispred Pjatova, no ukrajinski vratar je obranio. Samo tri minute kasnije domaćin je poveo, a gol je zabio Junior Moraes. Izjednačio je Nabil Fekir u 65. minuti lijepim udarcem sa 14 metara.

U drugom susretu Manchester City je pobijedio Hoffenheim sa 2-1 potvrdivši prvo mjesto u skupini. Andrej Kramarić je doveo goste u vodstvo iz kaznenog udarca u 17. minuti postigavši pogodak u svom devetom uzastopn...

25. travanj 2024 10:01