Strani nogometpun pogodak

Spektakularan preokret i velika pobjeda: momčad nekadašnjeg trenera Hajduka u sudačkoj nadoknadi stigao do pobjede

Piše R.R.
24. studenog 2018. - 16:11
hajduk_zagreb26-140516.JPG

Ponekad je potreban i poljubac sreće, tako to otprilike ide. Posebno ako igrate u izjednačenoj ligi kakav je drugi njemački razred. Greuther Fürth Damira Burića dobro brodi ovo prvenstvo, s dva-tri pozitivna rezultata uvijek su blizu vrhu. Sada su na četiri boda iza vodećeg HSV-a i zauzimaju četvrto mjesto.

Možda to i nije tako izgledalo protiv Magdeburga, dvoboj je bio prepun preokreta. Greuther je poveo u 30. minuti preko Daniela Keita Ruela no gosti su deset minuta kasnije poravnavaju preko Christiana Becka i s tim se rezultatom otišlo na odmor. Odmah na početku nastavka, u 49. minuti Magdeburg je stigao do vodstva od 2:1 preko Felixa Lohkempera.

Činilo se da bi gosti mogli odnijeti sva tri boda, ali je uslijedila luda završnica, prvo je u 88. minuti na 2:2 poravnao Shawn Pa...

25. travanj 2024 19:30