Strani nogometHrvati bez minute

Parižani zagorčali život Henryju: usred Monaca natrpali im mrežu

12. studenog 2018. - 00:49
2018-11-11T215408Z_223264346_RC15FBEABB30_RTRMADP_3_SOCCER-FRANCE-AMO-PSG.JPG

Nogometaši PSG-a deklasirali su na gostovanju Monaco sa 4-0 u susretu 13. kola francuskog prvenstva upisavši i 13. pobjedu ove sezone u Le Championnatu.

Pobjeda francuskog prvaka je mogla biti i uvjerljivija i domaćin može biti sretan što je primio 'samo'četiri gola.

Gosti su već nakon 11 minuta vodili 2-0 golovima Edisona Cavanija (4, 11). Isti je igrač zabio i treći gol u 53. minuti, a na 4-0 je povisio Neymar iz kaznenog udarca u 64. minuti. Danijel Subašić nije branio za Monaco zbog ozljede.

Bio je to već šesti poraz momčadi iz Kneževine u zadnjih sedam kola, a Monaco je već 12 kola bez pobjede i sve se više približava drugoj ligi. Trenutačno se nalazi na 19. mjestu sa svega sedam bodova.

Marseille je na Velodromeu pobijedio Dijon sa 2-0 prekinuvši niz od četiri uzas...

25. travanj 2024 21:47