Strani nogometTALIJANSKO PRVENSTVO

Velike derbi pripao 'staroj dami': Mandžukić utišao tribine San Sira, Ronaldo završio posao

12. studenog 2018. - 00:06
2018-11-11T211902Z_85782978_RC1C8CEF5C10_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-MIL-JUV.JPG

U derbiju 12. kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je na San Siru pobijedio Milan sa 2-0, a prvi pogodak na utakmici postigao je hrvatski nogometaš Mario Mandžukić. Juventus je do šeste uzastopne pobjede protiv Milana stigao golovima Marija Mandžukića (8) i Cristiana Ronalda (82).

Juve je poveo već u osmoj minuti golom 'Super Marija', njegovim petim golom ove sezone. Alex Sandro je ubacio s desne strane, a Mandžukić nadskočio Ricarda Rodrigueza i zabio glavom za 1-0. Domaćin je mogao izjednačiti u 41. minuti, ali je Gonzalo Higuain promašio jedanaesterca. Bivši napadač Juventusa koji je u Milanu na posudbi pogodio je vratnicu. U 57. minuti Stara dama je bila korak do povećanja vodstva, no Paulo Dybala je iz slobodnog udarca također uzdrmao vratnicu. Sve dvojbe oko pitanja...

17. travanj 2024 00:17